of Bajer

Štěnata - Plánujeme

Plánujeme

Stále nás kontaktujete, kdy budeme mít nová štěňátka. V letošním roce jsme naplánovali pouze jediný vrh. Z časových i zdravotních důvodů. V příštím roce bude situace obdobná. Avšak ve spolupráci s několika dalšími chovateli, jenž chovají výlučně na naší krvi a každé krytí konsultují s námi, Vám můžeme nějaké kvalitní štěňátko doporučit.


v roce 2012 opět plánujeme několik vyjímečných spojení. Můžete nás samozřejmě kontaktovat pro bližší informace a nebo pravidelně sledovat naše webové stránky: Mohutná kostra, krásná stavba těla, výrazné osvalení, nádherné hlavy a bezvadné povahy. To je výsledek cíleného chovu a nyní spojením obou rodičů, kteří jsou výsledkem cílené šlechtitelské práce, se krok za krokem plní naše sny v chovu caníků.... . Víme tedy, co ve vrhu očekávat, známe dokonale všechny předky, příbuzné. Vyeliminovali jsme v našem chovu zdravotní rizika na minimum, stejně tak jako nežádoucí povahové projevy. Exteriér jsme dotáhli k naší naprosté spokojenosti. Proto tak netrpělivě očekáváme narození vrhů, které jsou založené čistě na naší dlouholeté zkušenosti a práci v chovu caníků.
 
Cena štěňátek z našeho chovu se pohybuje v rozmezí 10000-25000kč. Každý si tedy svého vysněného caníka z léty prověřeného chovu může dopřát. 

Máte-li zájem o kvalitní štěně cane corso ať už k chovu a výstavám a nebo čistě jako svého rodinného parťáka, pak jste u nás vítáni.