of Bajer

Naši psi - Zuri Corso

Zuri RTG na DKK 0/0 (HD/A)Zuri se narodil koncem června 2009 a je výsledkem naší dlouholeté práce, má v PP již tři generace odchovů Of Bajer/ Z Máchova kraje. Jeho otec je šampion King Corso of Bajer (HD/B, DNA test) a matka Ariana Valle dei Lord HD/A. V jeho rodokmenu se opět prolínají naše dva pilíře chovu: CH Jones a CH Bayron del Dyrium.
Zuri má i vynikající charakter a my vkládáme do tohoto mladého krasavce velké naděje. Za péči o Zuriho musíme poděkovat Janě a Zdeňkovi!

Výstavy:
Zuri se v roce 2009 účastnil svých dvou prvních výstav. Na obou se stal Nejlepším štěnětem výstavy. První akce byla Raduno v ČR a druhá pak Klubová výstava CC v Itálii v prosinci 2009. I zde Zuri vyhrál a získal titul Nejlepší štěně roku Itálie 2009! Sezonu 2010 zahájil pak velkolepě titulem junior šampion Lucemburska + BOB! Další úžasný výsledek na sebe nenechal dlouho čekat- Výborný 4 ve třídě mladých na Evropské výstavě psů! A pak poslední účast na dvou double CACIBovkách opět naprosto skvěle zazářil. CACIB Poznaň Polsko 2x CAC a CACIB (nejlepší pes, v obrovské konkurenci a nejmladší ze všech zúčastněných!) Jeden den posuzoval italský specialista pan D. Giorgio. V Nitře pak přidal opět 2x CAC a res. CACIB. Tento mladý pes dokázal během účastí na pár výstavách, že patří ke špičkám v Evropě. Což potvrzuje i v roce 2011 ziskem Best in Group na mezinárodní výstavě v Nitře!
Zuri je šampion Polska a Slovenska, Grand Prix Winner. Do přiznání titulu interšampion mu chybí jen potřebný čas mezi prvním a posledním CACIBem.