of Bajer

Naše feny - Seyolly Corso

Seyolly Corso of Bajer -  RTG na DKK 0/0 - R.I.P.

 

Yolly je dcerou naší Belly HD/A a italského šampiona plemeníků Cerasiella (syn Bayrona del Dyrium a Arby HD/A) a matka  Bella je italská fena  (dcera italského šampiona Abluckera HD/B a Ateny, jenž je dcerou další italské legendy šampiona Arga).

Yolly je Klubový šampion ČMKCC a Klubový Grandšampion, Interšampion, šampion Slovenska, Polska, Rakouska, Lucemburska, Bulharska, junior šampion Chorvatska, Estonska, Lucemburska, Grandšampion Slovenska, šampion roku 2006 Itálie, splněny podmínky pro zisk titulu doživotní šampion italského klubu pro CC SACC,..
TOP CC ČR 2006
TOP CC ČR 2007
TOP CC Itálie 2006
Šampion šampionů Polsko 2008
Multišampion
Junior Nord Baltic Winner 2006
15x BOB
BIS

Výstavy:
Mostra Speciale SACC Italy Milano 2006 - Yolly ačkoliv teprve ve věku 9 měsíců a na první výstavě v životě,  přesto získala ocenění V1, Nejlepší mladá fena a také Nejlepší mladý jedinec výstavy (proti Nejlepšímu mladému psovi)! Tím nastartoval svou vůbec nejúspěšnější kariéru zahraničního CC na italských výstavách v celé historii chovu CC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Douple CACIB Reggio Emilia + Mantova2006- Yolly na obou výstavách získala ocenění V1, Nejlepší mladá fena a Nejlepší mladý jedinec!!!

Největší klubová výstava pro CC v Itálii a nejprestižnější výstava pro CC na světě- RADUNO DELL ANNO ITALY 2006- Lodi- Yolly ve věku 17 měsíců získala neuvěřitelné vítězství(V1 + ACS + BOB) a stala se historicky první fenou, která na této nejprestižnější výstavě dostala titul BOB a také historicky první CC ze zahraničního chovu, který získal titul Campion dell Anno Italy! Yolly tím potvrdila své obrovské kvality a stala se nejlepším CC roku 2006 v Itálii! Tento úspěch samozřejmě nemá ve světovém měřítku obdoby a učinil z nás jedny z nejvyhledávanějších chovatelů CC na světě.  Pro nás však Yolly i nadále zůstává především naše roztomilá "paněnka" a to že patří k nejlepším jedincům svého plemene na světě jí je celkem jedno...

Mostra Speciale SACC Italy 2006- Messina- Yolly získala známku V1 + ACS- již druhé čekatelství na doživostního šampiona italského Klubu pro CC- SACC. 
CACIB Messina 2006- Yolly získala známku V1 + CACIB
Světová výstava 2006
- Poznan- Yolly získala známku V2 a stala se reservní Světovou vítězkou 
Evropská výstava 2006 Helsinki,
třída mladých- Výborná 2
Raduno SACC Italy Pove dell Grappa 2007
- Yolly získala V1 + ACS +Nejlepší dospělá fena výstavy. Tímto také získala třetí a poslední ACS pro získání titulu šampion italského klubu CC- také jako historicky první CC na světě v Itálii ze zahraničního chovu!
NVP Itálie- Sora 2007- Yolly získala titul V1 + Nejlepší fena výstavy
CACIB Campobasso
Itálie 2007- Yolly získala V2

Yolly je jedna z nejvíce oceněných fen CC na světě!

rodokmen: 

http://www.canecorsopedigree.com/modules/animal/pedigree.php?pedid=4742