of Bajer

Novinky - News - 2010

Novinky 
News  20.-21.11.2010- 2x CACIB show Slovakia, Nitra. Our young male Zuri Corso got CAC + res. CACIB first day and CAC second day!

20.-21.11.2010- 2x MVP Nitra, Slovensko. Zuri Corso nás opět nezklamal a v silné konkurenci (35 a 40 CC) obsadil oba dny první příčku ve své třídě se ziskem CAC a v sobotu k tomu dokonce přidal i res. CACIB. Byl také jediným psem z mezitřídy i ze třídy otevřené, který získal známku výborný! 
07.11.2010- New Italian Champion - Prestige Corso of Bajer (Jones X Ariana). Congratulation Luigi and Pietro!


07.11.2010- Když se sny stávají skutečností... První cane corso narozený v ČR s titulem italský šampion byl udělen našemu odchovanci Prestigemu! (syn Joneska a Ariany). Tímto chci pogratulovat jeho majiteli Luigimu a Pietrovi.

     

 
 2x CACIB show Polonia, Poznan. Judge 1. day Jadwiga Niciewicz and 2. day Danilo Giorgio. Our Zuri Corso start first time in intermedia class and his result is awesome. 2X CAC, 2x CACIB, 2x Best male and sunday also Polonia winner.

2x MVP Polsko, Poznaň. První den posuzovala polská rozhodčí pani Jadwiga Niciewicz a v neděli italský specialista pan Danilo Giorgio. Na výstavu jsme přihlásili poprvé do mezitřídy Zuriho, který měl teprve 16 měsíců!!! Ačkoliv jsme nedoufali, že by mohl v silné konkurenci psů šampionů a otevřené právě on získat CACIB hned na své první výstavě, stalo se tak. Druhý den pak pan Danilo zadal jen několik známek výborných z celkového počtu 25 přihlášených CC a o to více nás těší, že Zuriho před celým přihlížejícím davem okomentoval, jako naprosto špičkového představitele plemene a s radostí jsme přijali jeho druhý CACIB. Oba dny byl také Zuri Nejlepším psem plemene a v neděli ještě přidal ocenění Vítěz Polska 2010!

   

 31.10.2010-CAC + Speciality show Ukraina- judge M. di Chicco, and second show Brankovic. Boths show Best Baby titul got Choose Corso of Bajer (Lolita X Negro). Congratulation Maria.

31.10.2010- Národní a Speciální výstava Ukrajina- rozhodčí M. di Chicco Itálie a pan Brankovič. Na obou výstavách titul Nejlepší Baby si odnesla naše Choose Corso of Bajer (po Lolitě a Negrovi). Gratulujeme Marii.23 - 24 říjen 2010 CAMPING PICCOLO PARADISO, Sirano Di Marzabotto (BOLOGNA),judge  Vito Indiveri . Great weekend with great people. But the best for us is Prestige - Best brindel CC in the show, Best head and place in TOP 3 males this events. Ori Best formentino in the show. Thank you Vito. And congratulation Pietro and Luigi.SEMINÁŘ O CANE CORSO
a Raduno

23 - 24 říjen 2010 CAMPING PICCOLO PARADISO, Sirano Di Marzabotto (BOLOGNA),rozhodčí pan  Vito Indiveri
Letošní největší setkání chovatelů CC z celého světa se konalo právě předešlý víkend. Od soboty do neděle byl nabitý program a samozřejmě jsme u něj nechyběli. Z ČR přijela spolu s námi početná výprava- 10 lidí a 4 psi (z toho naše jen Ori). Jsem ráda, že i prakticky téměř celý výbor ČMKCC (až na jednu) se tohoto semináře účastnil.
Ovšem zcela otevřeně přiznám svou neskrývanou radost především z posuzování pana Vita. Naše fena Ori získal ocenění Nejlepší formentino výstavy. A náš pes Prestige (Jones X Ariana) dokonce ocenění Nejlepší žíhaný jedinec výstavy, Nejlepší hlava a umístění v TOP trojce psů dne. (Nebyla to klasická výstava, pan Vito vybral 3 nejlepší psy dne a 3 nejlepší feny dne). Neumíte si představit, jak moc pyšní jsme na ocenění, která Prestige získal. Na této akci bylo na 150 psů a vědět, že ta nejdokonalejší hlava CC se narodila u nás, to je neuvěřitelná pocta pro náš chov.

        

       

 03.10.2010- National show France, Avignon - Prodigy Corso got CAC + BOB. Congratulation Flavie and also for HD/A result.

03.10.2010- NVP Francie, Avignon- Prodigy Corso získal opět CAC a BOB. Gratulace majitelce Flávii nejen ke skvělému výsledku na výstavě, ale také k oficiálnímu vyšetření na DKK 0/0!

   
02.10.2010- AKC show USA, Santa Ana California- Grande Corso got 2 points. Congratulation Mike.

02.10.2010- AKC výstava USA, Santa Ana California- Grande Corso získal na své první AKC výstavě dva body, držíme palce, ať v co nejkratší době nasbírá potřebné zbývající bodíky. Gratulace pánečkovi.30.09.2010- Europa dog show Slovenia- Zuri Corso got Exelent 4 in young class male!!!

30.09.2010-Evropská výstava psů Slovinsko- Zuri Corso- syn našeho Kinga a Ariany je letošním čtvrtým nejhezčím mladým psem Evropy a toto ocenění získal i navzdory tomu, že byl  jeden ze dvou pejsků z celé třídy mladých, který nemá  populární černou barvu!

     26.09.2010-Intershow Wroclaw, Polonia- judge D. Giorgio Italy. Quintus Corso take CAC, Dusan Atison CAC and res. CACIB his siter Dominika CAC + CACIB (Best female)- proud father is our Siras.

26.09.2010-MVP Wroclaw, Polsko, rozhodčí D. Giorgio Itálie. Quintus získal další CAC (gratulujeme Marcelo), Dušan Atison pak CAC + res. CACIB a jeho sestra Dominika CAC + CACIB. Oba děti našeho Sirase. Opět i do Atisonu míří naše gratulace.

18.-19.09.2010- 2x Intershow Odessa, Ukraina. Our Baksi Corso got boths time Best puppy! We are so proud on our "littel" girl.. Congratulation Mira!

18.-19.09.2010-2x Mezinárodní výstava Odessa, Ukrajina. Naše Baksinka Corso oba dny získala titul Best puppy. Jsme na naší "malou" holčičku a její skvělý výstavní start náležitě pyšní. Gratulujeme Mirko!

 18.09.2010- Club show CC with D. Giorgio. Totaly 47 CC inscribed, Best male- Club Winner 2010 is Champion D.J. Corso of Bajer. Woren was best puppy male in the class 6-9 months, Merry Corso Best female in oppen class. And finaly BOB got Dominika Atison- daughter from our Siras.

18.09.2010- Klubová výstava ČMKCC, rozhodčí D. Giorgio- italský specialista a chovatel cane corso. Klubový vítěz 2010 a také Nejlepší pes výstavy je D.J. Corso of Bajer. Woren zvítězil ve třídě dorostu a Merry Corso je nejlepší fena ve třídě otevřené- V1, CAC. BOB pak získala dcera našeho Sirase a vnučka Argota- Dominika Atison. Tímto gratulujeme všem úspěšným pejskům a jejich pánečkům.  10 let po sobě držíme tradici a z klubové výstavy si odvážíme již desátý titul Klubový vítěz pes!

Woren     DJ   DJ

11.09.2010-National show Campobasso, Italy. Prestige Corso of Bajer got CAC and BOB. Congratulation Pietro and Luigi.

11.09.2010-NVP Campobasso, Itálie. Náš odchovanec Prestige Corso získal ocenění Výborný 1, CAC a BOB! Gratulace Pietrovi a Luigimu. Prestige nám na italských výstavách dělá obrovskou radost. 

05.09.2010-Intershow Luxembourg. Again big succes for our kennel. Zuri Corso from young class Ex1, CAJC, Young champion of Luxembourg, Best male and BOB! Quintus Corso res. CAC and res. CACIB (CACIB got grandson of Jones and Arina z Machova kraje). Congrats kennel Atison for Dusan CAC and Dominika CAC, CACIB and Best female.

05.09.2010-MVP Lucembursko. Opět tato prestižní výstava byla pro náš chov úspěšná. Na výstavě se předvedli odchovy z ČR, Slovenska, Polska, Ruska, Německa, Itálie, Holandska, Španělska, Francie, Belgie, Srbska a USA. Ve třídě mladých psů bylo hlášeno 10 jedinců a tím nejlepším byl náš Zuri Corso, který posléze vyhrál i titul Nejlepší pes CC a nakonec i Nejlepší z plemene- BOB. Tímto také splnil podmínky pro udělení titulu junior šampion Lucemburska. Quintus Corso pak potěšil ziskem res. CAC a res. CACIB. Gratulace také míří do Atisonu Dušanovi k CAC a Dominice k CAC, CACIB a Nejlepší fena.
Na této výstavě byli 3 Jonesovi potomci- Zuri BOB, Quintus res. CAC a res. CACIB a CACIB pes získal další Jonesovo a Ariny z Máchova kraje vnuk- Brutus.
Díky všem za super výlet.
 
V letošním roce proběhly 2 mezinárodní výstavy v Lucembursku a na obou jsme získali titul BOB pro naše psy (Quintus na jaře a Zuri na podzim) a na obou nejlepší fena byla Dominika- dcera našeho Sirase a vnučka našeho Argota.
Od roku 2003, kdy jsme se poprvé na výstavě  v Lucembursku účastnili, je to náš již šestý titul BOB (navíc pokaždé s jiným odchovem) a tímto jsme prakticky nejúspěšnější choavtelská stanice Lucemburských výstav, nikdo jiný v cane corso více titulů BOB na těchto výstavách nezískal! Často nám kladete otázku, kde stále bereme tu sílu, chuť, čas amotivaci pro další chov. Zde je naše odpověď, takové výsledky v rámci celé Evropy Vás tak nakopnou, že nejde přestat a nejde na vše zapomenout. Ocenění jsou pro nás velice cenná a dokazují, že naše chovatelská práce má smysl a stojí nám za to. Každoročně se díky výstavám v Lucembursku můžeme přesvědčit, že naši psi patří k tomu nejlepší v CC v Evropě.

Zuri   Zuri   Zuri   Quintus
22.08.2010- Intershow Bratislava- Frída has CAC and CACIB. Daughter of Bajers Dream- Daffy z Jasniej Hviezdy has CAC and res. CACIB (congratulation Alena) and son from Siras - Dusan Atison has CAC (congratulation Atison kennel).

22.08.2010- MVP Bratislava- Fríduška s Míšou si vyběhaly CAC a CACIB! Dcera našeho Dreama Daffy z Jasniej Hviezdy paní Aleny pak přidala CAC a res. CACIB no a do třetice syn Sirase Dušan Atison získal CAC. Gratulace všem. Skvělý výsledek v silně obsazené konkurenci.08.08.2010-National show Polonia, Legnica. Quintus Corso has Ex1, CAC, Best male and BOB.

08.08.2010- Národní výstava psů Polsko, Legnica. Quintus Corso získal vše, co mohl- tedy V1, CAC. Nejlepší pes a také BOB.


31.07.2010- Speciality show CC Slovakia- Woren Corso start in baby class and got Best baby! Zuri Corso at his first show in young class got Ex 3, Quintus Corso res. CAC, Garcia Corso res. CAC and Frida CAC. Thank you Petra, Mischa, Jana and Renata for nice day...

31.07.2010- Speciální výstava CC na Slovensku. Benjamínek Woren Corso startoval ve třídě štěňátek a tu také vyhrál, Zuri pak přidal V3 ve třídě mladých, Quintus res. CAC ve třídě otevřené, Garcia res. CAC ve třídě šampionů a Fríduška CAC. Díky Petro, Míšo, Jano a Renato za hezký výlet.

Frida   Quintus   Woren   Zuri

05.06.2010- Raduno Italian race Mantovana, judge G.Vandoni (inscribed 100 cc) - Prestige Corso of Bajer got CAC, Best male and BOS. Congratulation Luigi and Pietro!

05.06.2010- Raduno italských plemen Mantovana, Itálie, rozhodčí pan Vandoni. Bylo hlášeno rovných 100 caníků a tím nejlepším psem byl náš Prestige Corso of Bajer (syn Joneska a Ariany). Získal CAC, Nejlepší pes a BOS. Velké gratulace míří i jeho spolumajiteli panu L. di Rienzovi.05.06.2010- Welcome sweet baby...
05.06.2010- Vítáme tě na světě....

       17.05.2010- Are you curious how grows up Baksi? We are really glad.

17.05.2010- Jste zvědaví, jak nám roste Baksi? Nemůžeme být spokojenější...

   
16.05.2010-Intershow Bratislava. Quintus got next CAC. Dominika also CAC and res. CACIB, Dusan res. CAC. Congratulation to all.

                 We self where presentet our PRE (Spainish horses)  and Irish Cobs horses in show. Enjoy some pics...

16.05.2010-MVP Bratislava. Quintus dnes přidal další CAC, stejně tak jako Dominika, která má i res. CACIB a Dušan dnes res. CAC. Gratulujeme úspěšné výpravě!

                    My jsme dnes pro změnu vystavovali naše španělské koně (PRE) a hříbátko irského coba. Pár foteček pro potěšení oka.. (a jedna bonusová, jak vypadal Rico chvilku před výstavou, než se stihl krásně poválet na rozbláceném kolbišti)

     

     
 
15.05.2010-Intershow Bratislava. Quintus Corso of Bajer has got CAC, CACIB and BOB! (his second show and second BOB). Thank you Katka Mitrikova for the handling. Congratulation Atison kennel for CAC and res. CACIB whit Dusan (son of our CH Siras) and for CAC Dominika, the sister of Dusan.
                - Club show cane corso Moloss Club CZ. CAC, Club winner and BOB the son of our CH Siras and grandson of our Argot- Dominik Atison. Congratulation! Best young male and young club winner + BIS junior Aares Ripper Geraldino- son of our CH Courtney Corso of Bajer and Parsifal VDL! Congratulation Geraldino!

Regional show Hradec Kralove- american akita Adore of Bajer z Machova kraje got BIS from all race. Congratulation Jirina- the proud owner.


15.05.2010-MVP Bratislava. Quintus Corso of Bajer na své druhé výstavě v životě získal opět nejvyšší ocenění- CAC, CACIB a BOB. Velké gratulace i jeho spolumajitelům Marcele s Honzou. Děkujeme zároveň paní Katce Mitrikové za předvedení Quintuse, kdy nám v nečekaně zkomplikované situaci vypomohla. Gratulace míří opět i do Atisonu, jejich Dušan získal CAC a res. CACIB (je vnukem  Argota a synem našeho CH Sirase). Sestra Dušana- Dominika pak přidala CAC.
                Klubová výstava Moloss Clubu CZ- CAC, Klubový vítěz a BOB pak získal třetí sourozenec z vrhu D- Dominik. Gratulujeme pánečkovi a přejeme v letošní výstavní sezoně ještě mnoho dalších titulů. A v neposlední řadě musíme poblahopřát i do Geraldino kennelu, jejich mlaďoch Aares Ripper (syn naší CH Courtney Corso of Bajer a Parsifala Valle dei lord) získal na klubovce V1. CAJC, Klubový vítěz mladých a v závěrečných soutěžích dokonce získal i BIS junior.
Na závěr již jen poděkování Honzovi Suchánkovi, který neváhal ihned vypomoci svým "konkurentům" z Atisonu a dojet pro ně 40km z Bratislavy zpět na dálnici, kde jim vypovědělo auto. Moc si toho vážíme.
Určitě velkou radost má i paní chovatelka Alena Kozolová, která se svou fenkou Dragon Fly z Jasniej Hviezdy (dcera našeho Dreama) dnes ve věku pouhých 12ti měsíců získala poslední -třetí- CAJC na junior šampiona Slovenska. Aleno upřímně gratulujeme.

Od začátku letošního roku se psi z našeho chovu a v našem majetku účastnili pouze šesti výstav a ze všech šesti výstav jsme si vysloužili nejvyšší titul- BOB (2x BOB MVP Brno, 1x BOB MVP Lucembursko, 1x BOB MVP Rakousko, 1x BOB MVP České Budějovice, 1X MVP Bratislava). K těmto výsledkům není jistě třeba dodávat další komentáře.......

Krajská výstava Hradec Králové- americká akita Adore Of Bajer z Máchova kraje získal BIS (vítěz celé výstavy ze všech plemen). Gratulujeme šťastné majitelce paní Jiřině Šedivé.


Quintus   Aares  

09.05.2010- Intershow Salzburg, Austria. Garcia Corso of Bajer CAC, CACIB, BOB. Garcia is now International champion. Kimberley Corso of Bajer CAC, CACIB. Congrats also Geraldino kennel - coowner of Garcia.

09.05.2010- MVP Salzburg, Rakousko. Garcia Corso of Bajer získal vše co mohl, tedy CAC, CACIB a BOB. Tímto také splnil vše na přiznání titulu interšampion. Kimberley Corso of Bajer získala CAC a CACIB. Gratulujeme a děkujeme i do Geraldino kennelu, díky jejich jejich skvělé péči, Kimberley pouhých 12 týdnů po porodu svého první vrhu, získala nejvyšší možné ocenění.

Garcia   Kimberley  

25.04.2010- Intershow Ceske Budejovice- Frida has got again CAC, CACIB and BOB. Congrats Mischa!
25.04.2010- MVP České Budějovice- Fríduška s Míšou si vyběhaly CAC, CACIB a BOB. Gratulujeme holky.

02.04.2010: Goodbye annother beautiful legend- Italian Champion Maggie Valle dei Lord
02.04.2005- Sbohem další krásné legendě - italská šampionka Maggie della Valle dei Lord dožila svůj život v naší chovatelské stanici a v necelých deseti letech nás opustila. Byla a bude navždy považována za jednu z nejhezčí caniček světa.

  Maggie + Jones  

27.03.2010: Intershow Luxembourg, judge G. Alessandra, Italy. Together 49 CC from 10  countries. We did take our 2 show stars for 2010 year. Frida has got CAC, res. CACIB and became Champion of Luxembourg. Quintus Corso at his first intershow has got CAC, CACIB, Best male and BOB (1,5 year old). Thank you Mischa and Marcela for the care about both dogs. Congratulation Atison kennel for Dominika Atison (daughter of our CH Siras)- junior champion of Luxembourg.

27.03.2010- MVP Lucembursko, rozhodčí G. Alessandra z Itálie. Na výstavu bylo přihlášeno 49 CC z deseti států Evropy (nejvíce z Itálie a Francie, dále Španělsko, Rusko, Německo, Holandsko, Polsko, Srbsko, Belgie a my společně s Atison za Česko). Na výstavu jsme měli hlášenou Frídušku a ta ziskem CAC + res. CACIB se stala zároveň šampionkou Lucemburska, za kluky jsme vzali pouze mladičkého Quintuse Corso- CAC, CACIB, Nejlepší pes, BOB a ten se vlastně účastnil i své první mezinárodní výstavy a dokonce ani my jsme rozhodně nečekali, že se stane nejhezčím caníkem dne v tak silné konkurenci zahraničních psů (byli zde 3 šampioni z Itálie, dále Evropský vítěz mladých, Vítězný pes z Raduna dell Anna 2009 ze třídy otevřené, mladých i šampionů!) To je velké povzbuzení pro náš další selektivní chov, jehož cílem jsou caníci, jenž obstojí i v té největší Evropské konkurenci.
Díky Míše a Marcele za skvělou péči o Frídu i Quinta, bez toho by se z nich šampioni nikdy nestali...
Gratulace opět i do Atisonu, jejich Dominika (dcera CH Sirase) získala CAJC a Nejlepší fena, tímto i junior šampiona Lucemburska.

Quintus   Quintus + Frida   Quintus16.03.2010- Some young offsprings from our dogs...

16.03.2010- Chceme se s Vámi podělit o naší chovatelskou radost. Zde přinášíme fotografie některých potomků našich psů 

Dream´s sons (7-8months old), congrats Pete and Thomas:

Haitas   Haitas   Shogun

Spartan   Shogun   Spartan

Entonio´s son Edison 15 months old, HD/A oficial, congrats Gabi:


Edison   Edison

Marco´s son Boss at 12 months, congrats Erik:


Boss   Boss
11.03.2010- Our beautiful Negros and Maras daughter Baksi its today 10 weeks old. We enjoy her every days...
New pics from Sheyla X Zephyr puppies on website.

11.03.2010- Naše krásná Baksi- dcera Negra a Mary- má dnes 10 týdnů. Každý den si tuto malou "buldozerku" vychutnáváme a doufáme, že se stane velkou ozdobou výstav po celé Evropě.

     


        
27.-28.02.2010- Intershow Italy Ancona + Raduno CC Ancona. Prestige Corso of Bajer (son of Jones) had first day Ex1 in open class and also CAC (betwen intermedia and oppen class), second day he had res. CAC. Congratulation Luigi and Pietro!

27.-28.02.2010- MVP Ancona Itálie- Prestige Corso of Bajer poprvé startoval na výstavě a hned na velké mezinárodní italské výstavě. Velice nás jeho vítězství ve třídě otevřené potěšilo. Kromě toho si připsal i první CAC (které získá nejlepší pes mezi třídou otevřenou a mezitřídou). Druhý den na Radunu pak přidal res. CAC. Velké gratulace Luigimu a Pietrovi.

 
06.02.2010- 07.02.2010- 2x Intershow Brno: Frída has got 2 time CAC, CACIB, BOB! She finished champion titul Czech republic (only with 4 shows!!!).

06.02.2010-07-02.2010- 2x CACIB výstava Brno. Fríduška obě výstavy vyhrála a to s titulem CAC, CACIB- Nejlepší fena a také BOB- Nejlepší cane corso výstavy. Oba dny posuzovali zahraniční rozhodčí a po oba dny shledali Frídu nejlepším caníkem. Navíc touto výstavou získala poslední CAC do zisku šampiona ČR (stačily jí na to pouze 4 výstavy!) Patří k našim dalším rekordmanům! Považte že to vše ve věku pouhých 19ti měsíců. Gratulace i do CHS Atison, kdy Dominik získal CAC a Dominika CAC + res. CACIB.
Míšo díky za příjemný sobotní večer v moravském sklípečku!

   

29.01.2010- New male in page for sale.
29.01.2010- V sekci na prodej nový pejsek.24.01.2010- Regional Raduno France, Monpellier- Prodigy Corso got Ex 1, Congratulation Flavie!

24.01.2010- Regionální Raduno Francie, Mopellier- náš odchov Prodigy Corso zde opět zvítězil. Gratulujeme majitelece Flavii!

Prodigy   Prodigy
09.01.2010- National show Olomouc- Frida has got her next CAC and National winner (Best female) titul. Dominik Atison (son of our CH Siras and grandson of our Argot) was the Best young CC in the show. With this win he finished titul Junior champion CZ. Congratulation the owner and breeder.

09.01.2010- NVP Olomouc- Letošní výstavní sezona v ČR začala zde a opětovně nám účast naší krve udělala opravdu radost. Frída získala další CAC a také titul Národní vítěz (nejlepší fena). Mladý pejsek Dominik Atison (Tango- syn Sirase a vnuk Argota) pak potřetí startoval v ČR ve třídě mladých a potřetí zvítězil- CAJC a také Nejlepší mladý jedinec. Tímto splnil za 3 výstavy podmínky pro udělení titulu junior šampion. Gratulace majitelům i chovatelům.
08.01.2010- Shrnutí našeho roku 2009 a také článek + fotogalerie z Raduna dell Anna v Itálii najdete v sekci Ze života.
Všem přátelům, známým a i všem návštěvníkům našich stránek přejeme úspěšný, vlídný a pohodový rok 2010.