of Bajer

Novinky - News - 2009

Novinky- 2009
News - 2009

5.1.2008 - Známe místo i datum konání oslavy deseti let chovu CC v ČR, spojenou s oslavou desátých narozenin nejznámějšího formentino CC světa Jonese. Všichni příznivci, majitelé a chovatelé CC jsou srdečně zváni a to 12.-13.9.2009 do kempu v Mělníce. Připravili jsme bohatý program na celý víkend. Jelikož je v ČR i po deseti letech stále naprostý zmatek v tom, jak plemeno CC by mělo správně vypadat, jaká je jeho skutečná historie, k čemu se hodí a k čemu ne, bude se oslavy účastnit mimo jiné jeden z nejlepších chovatelů CC na světě, pan Luigi di Rienzo-  majitel CHS Valle dei Lord. Pan Rienzo je italský hospitant na rozhodčího pro CC, do této chvíle odchoval také nejvíce caníků s titly z Evropské a nebo Světové výstavy (Evropský vítěz mladých DiabloNegro, res. Světový vítěz Demon, Světová vítězka Margo, Evropská vítězka Molly, Evropský vítěz Ron). Pan Rienzo nám především osvětlí historii krevní linie Dyrium neboť je osobním přítelen pana Indiveriho Vita (CHS Dyrium) a je prakticky nejstarší pokračovatel této linie v Itálii. Odpoví Vám například na otázku, jak je to s modrou barvou u krevní linie Dyrium... a mnoho dalších zajímavostí. Kromě toho Vám rád odborně Vašeho pejska okomentuje během sobotního dne.
Druhým světově uznávaným odborníkem, který bude celý víkend k dispozici všem, je paní Montserat Fernandez Samon, CHS Rothorm Paní Samon je španělská rozhodčí, uznávaná světová odbornice na CC, vlastnící úspěšnou CHS CC. Patří mezi nejvyhledávanější CHS mimo rodnou Itálii na světě. Chovu CC se věnuje již 15 let a v Itálii není chovatel a ani opravdu ten, jenž nemá žádnou presentaci na webu, kde by paní Samon nebyla osobně. Zmapovala celý chov CC v Itálii a má neuvěřitelné znalosti  a cenné materiály.
 Pro všechny jsou připravené různé soutěže, ceny a především mnoho cenných rad a informací. Doufáme, že to bude největší setkání majitelů, příznivců a fandů tohoto krásného plemen v celé historii u nás.  Jelikož se jedná o soukromou akci, samozřejmě nebudeme nikoho diskriminovat a každý je na naší oslavě vítán. V sobotu večer bude společná večeře a povídání se zábavou možná až do rána... Proto si zajistěte ubytování včas! Kemp je velmi příjemný a na výběr má několik možností v ubytování, pejsci samozřejmě nejsou problém: http://www.campmelnik.cz/
Již nyní se na akci nahlásilo několik dalších chovatelů z jiných států. Každý z nich chce vidět legendárního Joneska na vlatsní oči. Moc se na Vás a Vaše pejsky všichni moc těšíme a doufáme, že si všichni tuto oslavu užijeme. Právě dokončujeme web s podrobnými informacemi, brzy zde bude odkaz.


                                                           18. january 2009- Intershow Ljubljana- Ole Corso of Bajer- Exelent 1, Junior winner. Congratulation Alain.
17. january 2009- Intershow Ljubljana- Ole Corso of Bajer Exelent 2. Congratulation Alain.

18.1. 2009 - MVP Ljubljana, mladý pejsek Ole Corso of Bajer ve věku pouhých 12ti měsíců startoval na své první výstavě v životě a hned s výsledkem Výborný 1, CAJC. Gratulujeme Alainovi.
17.1.2008- MVP Ljubljana Ole Corso of Bajer ve třídě mladých Výborný 2.

                                                         

10. january 2008- National show Olomouc, judge ing. L. Jancik- Garcia Corso of Bajer begin show season 2008 whit Ex1, CAC, National Winner, Best male, Best of Breed. He is already Czech champion. Thank you Petra Geraldino kennel for the handling.

10.1.2008- NVP Olomouc, rozhodčí ing. L. Jančík- Garcia Corso of Bajer zahájil tuto výstavní sezonu nejlépe, jak se dalo Výborný 1, CAC, Národní vítěz a BOB!!! Tím také splnil podmínky pro šampiona ČR. Děkujeme Petře- CHS Geraldino za jeho presentaci.

       

2. january 2009 - 10 years CC breeding in Czech republic. The first litter CC in Czech republic is born in our kennel. Mother Truday dei Martinotti and father Ch. rep. Cacao dei Martinotti.

2.1.2009- Oslavili jsme významné jubileum 10 let od narození prvního vrhu CC v ČR a to v naší chovatelské stanici Z Máchova kraje /Of Bajer. Matka vrhu byla italská fena Trudy dei Martinotti a otcem byl italský šampion plemeníků Cacao dei Martinotti. Ku příležitosti tohoto významného jubilea jsme se rozhodli uspořádat párty a zavzpomínat si na úplné začátky. Jelikož v letošním roce oslaví 10 let i náš Jones- nejúspěšnější formentino CC všech dob na světě, posuneme termín oslavy až po jeho narozeninách, jsme v tomto trochu pověrčiví a tak Joneskovo narozeniny raději než předem, oslavíme později. Bližší informace již v brzské době na našem webu, účast přislíbilo i mnoho zahraničních hostů a tak se ji nyní velice těšíme a samozřejmě i na setkání s Vámi, jenž máte CC z Máchova kraje nebo Of Bajer a stejně tak i s těmi, jejichž caníci ve svém rodokmenu mají jméno naší Chovatelské stanice a nebo našeho dědečka Jonese. I on určitě rád pozná svá další vnoučata, pravnoučata,...

   

1.1.2009 - Available young female. More info in puppies page.

1.1.2009- Máme na prodej štěně fenku, více info v sekci štěňata.7. december 2008- Intershow Austria- Wels, judge Giulio Vandoni Italy- King Corso of Bajer Ex 1, CAC, res. CACIB, Seyolly Ex 1, CAC, CACIB, BOB!!!

7.12.2008- MVP Rakousko- Wels, rozhodčí G. Vandoni Itálie- King V1, CAC, res. CACIB a Seyolly opět CAC, CACIB, BOB! Yolly tak výstavní sezonu v roce 2008 zahájila v lednu na NVP v polském Glogově titulem CWC, Nejlepší fena plemene + BOB a stejným výsledku v prosinci i tuto výstavní sezonu ukončila (BOB dokonce z obou výstav ve Welsu!). Zvláště u feny je takový výsledek téměř neuvěřitelný. 


6. december 2008- Intershow Wels, Austria, judge Hans Muller. King Corso of Bajer Ex1, CAC, CACIB. Seyolly Ex1, CAC, CACIB, BOB.

6.12.2008- MVP Rakousko- Wels, rozhodčí Hans Muller. King Corso of Bajer poprvé startoval v mezitřídě a hned s nejvyšším možným výsledkem- Výborný 1, CAC i CACIB!!! Seyolly (jak jinak) CAC, CACIB a BOB!!!