of Bajer

Novinky - 2007

Novinky - 2007


9.12.2007- RADUNO DELL ANNO SACC 2007
:

Champion JONES třída veteránů- ze tří skončil jako BOB veterán.
Bajers Dream na své první výstavě v životě, ve třídě dorostu ze 13ti hlášených jedinců skončil jako VN 4 s tímto posudkem:
 7mi měsíční, výborný typ, správně konvergující linie hlavy, správný nos, správná délka čenichu, korektní předkus,  výborné usazení  a tvar oka,  správná horní i dolní linie těla, korektní délka a typ srsti,  briliantní usazení a nesení ocasu, dostačující pohyb.

Jones got BOB veteran and Bajers Dream got place 4 in juniores class from 13.

8.12.2007 jsme se tradičně jako jediní z ČR (CHS Z Máchova kraje a Of Bajer) účastnili mezinárodního semináře o CC pořádaném italským klubem SACC.
Společně s manželem jsme dorazili již v pátek, aby nám neuniklo nic ze sobotního programu, jenž začínal již v deset dopoledne a končil kolem šesté hodiny odpolední.
 
Nejzajímavější část byla přednáška MVDr. Ferdinando Asnaghi, která se týkala DKK u CC. Pan Asnaghi je jeden ze dvou veterinářů v celé Itálii, který vyhodnocuje DKK. Vyjádřil svůj názor, že dle jeho poznatků a zkušeností si troufá odhadnout procento dědičnosti DKK u CC na ca 20-25%!!! Zbylá procenta jsou již v podílu s krmením a zátěží štěňat a mladých psů.
Tím zcela jednoznačně potvrdil i naše mnohaleté zkušenosti v chovu cane corso v naší chovatelské stanici.
 
Neméně zajímavý však byl i výklad o ideálním výstavním typu CC. Nám však již nepřinesl žádné nové poznatky, jelikož to byl náš již čtvrtý mezinárodní seminář o CC, který jsme v Itálii absolvovali.
Škoda, že nepřijelo více chovatelů v ČR, jistě by si potřebovali ujasnit, jak má vypadat plemeno, které se rozhodli chovat...
 
Atmosféru příjemně doplnil oběd ve stylu švédského stolu a pak společná večeře v restauraci, na které bylo více než 50 chovatelů CC!
 
Celý víkend jsme si výborně užili, neboť v neděli od 10:00 začala kluová výstava roku- Raduno dell Anno, na kterou se přihlásilo rekordních 152 CC (z ČR pouze dva jedinci- oba v našem majetku).
Výstava skončila až po osmé hodině večerní, ale byl to skutečný zážitek.

                                                       

1.12.-2.12. International show Wels- Austria- double CACIB - Garcia Corso of Bajer - he got boths days Ex1 + CACA (the second day was the judge C. Giulliani from Italy)
Tento víkend jsme v rakouském Welsu na dvou mezinárodních výstavách poprvé vystavili Garciu v mezitřídě a ten získal oba dny známku V1, CACA (druhý den posuzoval CC italský rozhodčí C. Giulliani). Tímto si Garcia otevřel cestu k rakouskému šampionovi.18.11.2007- International show Praha- Nomination Cruft 2008:
Garcia Corso of Bajer - next Junior Winner + Qua. Cruft 2008, whit the show has Garcia finished  JUNIOR CHAMPION CZECH REPUBLIC.
Courtney Corso of Bajer: CAC, CACIB, QUA. CRUFT 2008-
whit the show has Courtney fisnihed CHAMPION CZECH REPUBLIC.
Berta Atison
(daughter of our stud male Argot ) got the last Junior winner for to be JUNIOR CHAMPION CZECH REPUBLIC. Congratulation fam. Koubicek!
Texas in our handling got Ex 2, res. CAC

Na MVP v Praze jsme vystavili našeho mladého krasavce Garciu Corso of Bajer, který na své teprve čtvrté výstavě v ČR získal již třetí CAJC od třetího rozhodčího a tím splnil podmínky pro přidělení titulu JUNIOR ŠAMPION ČR a to ve věku pouhých 15ti měsíců! Díky titulu CAJC se mu dostalo i qualifikace na Cruft 2008, kde však bohužel CC prozatím nemohou startovat...
Ne menší radost nám udělala i holčena z našeho chovu- Courtney Corso of Bajer, která si zasloužila titul CAC, CACIB, qual. Cruft 2008 a touto výstavou i splnila podmínky pro udělení titulu ŠAMPION ČR! Gratulujeme Novákovic rodině.
Radost jsme také prožívali společně s rodinou Koubíčků, jejichž fenka Berta Atison (dcera našeho velmi úspěšného chovného psa Argota) při své čtvrté výstavě v ČR získala třetí CAJC a i ona splnila podmínky pro přidělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION. Upřímně gratulujeme!
Mladý pes Texas, kterého máme v ČR zapůjčeného z Itálie, získal titul res. CAC.  


02.11.2007 - Welcome Cesar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
We are proud owner of Cesar- import Sicily- son of Champion Italy , World Winner Quasar del Dyrium HD/A and Kira (boths paarents from Dyrium bloot linie- Kira self is granddaughter of Quasar). Cesar is from the last litter in the World born after Quasar!!!
Thank you Alessandro, thank you Nino!

Oznamuje nový import ze Sicílie
- Vítej Césare! César je přímý a jediný potomek championa Quasara v bývalém Československu. Jeho otec je Světový vítěz, italský šampion HD/A- Quasar del Dyrium. Jeho matka je Kira- čistá nositelka krve Dyrium a vnučka Quasara.  César se narodil v posledním vrhu na světě po Quasarovi a tak nemusím ani zdůrazňovat, jak unikátního jedince vlastníme. Liniově vedený Cesar na šampiona Quasara je také unikátní právě touto kombinací a je prozatím jediným CC ve střední Evropě s tímto rodokmenem! Již brzy bude posilou v našem chovu...
21.10.2007 - Endrew Corso of Bajer - syn naší Romy a italského psa Actaruse. Složil se svou spolumajitelkou Míšou zkoušku ZZO. Gratulujeme Míšo a Endíku!


13.10.2007 CLUB SHOW CC CZECH REPUBLIC. JUDGE M. MANUCCI ITALY (50 CC in show). BIG SUCCESS OF BAJER KENNEL! Best puppy female :KITIE CORSO OF BAJER,  Best male oppen class: JCH D.J. CORSO OF BAJER, Best male champion class: GEEZER and the BEST YOUNG MALE AND THE BEST MALE ON THE SHOW + THE BEST OF BREED: GARCIA CORSO OF BAJER (just 14 months old son of our great Argot). Famous young male. Best champion female: EMA. Congratulation also fam. Koubicek- Best young female in show: BERTA ATISON (daughter of our famous reproductor Argot) and Best puppy in show : CEDRIK ATISON (son of Argot).

Tento den 13.10.2007 jsem se po dlouhé době skutečně těšila na výstavu v ČR, kterou od roku 2003 opět přijel posoudit italský rozhodčí pan M. Manucci. O to větší bylo mé zklamání z celkově nezvládnuté prestižní akce ze strany ČMKCC. Pan rozhodčí posuzoval na můj vkus velmi mírně a benevolentně, tvrdé vady, které vídám tak často penalizovat na výstavách v Itálii, ponechal bez větší penalizace a naopak zcela dle svého uvážení si "změnil" standard a psy s nůžkovým skusem diskvalifikoval, ačkoliv tato vada není v FCI standardu (a ani nikdy nebyla) uvedena jako vada vylučující. Jak později po skončení akce sám řekl, na italských výstavách CC příliš neposuzuje a tak na mě i trochu jeho výroky působily.
Ovšem naše stanice zaznamenala famozní úspěch a tak to vezmu od počátku:
Třída štěňat feny, z pěti zúčastněných jediná z našeho chovu: KITIE CORSO OF BAJER- nejlepší puppy fena. Třída mladých fena- GRETA CORSO OF BAJER V3 , její polosestra BERTA ATISON (dcera našeho skvělého plemeníka Argota) V1 + CAJC + Klubový vítěz mladých a dle závěrečných slov pana Manucciho při fotografování po skončení výběru BOB i Nejlepší fena výstavy. Otevřená třída fen z 10ti zůčastněných jsme měli i my 2 fenky z našeho chovu ve třídě a obě ačkoliv byly prodané se slevou jako fenky nevýstavní, skončily fantasticky. Junioršampionka COURTNEY CORSO OF BAJER získala známku V4 a druhá fenka z našeho chovu ABIGAIL  získala známku V3. Ve třídě šampionů fen byly dvě feny a jedna z našeho chovu- šampionka EMA, která ač po štěňatech získala známku V1. Majitelům našich úspěšných fen gratulujeme (p.Husár, p. Nováková, p. Matějovcová, p. Mudrová)

Třída štěňat psi, měli jsme jednoho zástupce, který z pěti pejsků skončil jako Velmi nadějný 2- KENZO CORSO OF BAJER  a vítězem se stal syn našeho Argota - CEDRIK ATISON (který získal i titul Best puppy výstavy). Třída mladých psů byla čistě ve znamení úspěchu našeho více než nadějného mladého psa GARCIA CORSO OF BAJER- tedy absolutní vítěz dne a to ve věku pouhých 14ti m, který po předešlém vítězství v Itálii přidal další CAJC a titul Klubový vítěz mladých a nakonec i titul z této výstavy nejcenější -BOB . Dle slov pana Manucciho ho velmi uchvátila především nejlepší hlava, kterou měl možnost tento den spatřit. Třída otevřená psů - měli jsme jednoho zástupce a ikdyž byl teprve pár týdnů po prodělané operaci menisku, dopadl fantasticky- V1 - D.J.CORSO OF BAJER. A ve třídě šampionů byl poslední zástupce, který reprezentoval náš chov- GEEZER, jenž třídu šmapionů psů vyhrál se známkou V1. Majitelům a spolumajitelům našich úspěšných psů srdečně gratulujeme (p.ing. Králová, p. Nováková, p. Drahonská).
Výstava pro nás byla velkým zadostiučiněním, jelikož po více než roční pauze na českých výstavách se opět vracíme a jak je naším zvykem ,k neblahé radosti (a neskrývané) našich konkurentů, opět v nejlepší formě a titul absolutní vítěz je toho neklamným důkazem. Naše chovatelská stanice byla také nejúspěšnější chov. stanicí na této výstavě.13.10.2007 ARBA show USA Chicago and rarities show USA Michigan BIG SUCCESS: Champion CINDY CORSO OF BAJER  finished  arba championship ,she got 5 winners bitch and 2 best of winner,so with those she is an ARBA CHAMPION ,plus RARITIES CHAMPION, CCAA CHAMPION. and IABCA CHAMPION
on the side of CGC, TDI
Congratulation Roy!!!
Obrovský úspěch na pěti výstavách v USA o víkendu 13.-14.10. Náš odchov - šampionka CINDY CORSO OF BAJER dovršila svou neuvětřitelně úspěšnou výstavní sezonu letošního roku pěti vítězstvími a je pro letošní rok výstavně nejúspěšnější fenou CC v USA. Kromě toho má i dvě složené zkoušky z výkonu CGC a TDI. V USA je CC velmi populární a jejich účast na výstavách je obrovská, spolu s profesionálními handlery je to opravdu tvrdá konkurence, o to více mě těší tak skvělý výsledek Cindy , kterou na výstavách navíc předvádějí její majitelé. Gratulujeme Roy!!!

30.09.2007- Club show CC Czech republic (the club of moloss rase). In my handling champion FEDERICO dei re di Roma Ex 1, CAC, BOB (congratulation Jose and Eric!) and GARCIA Corso of Bajer Ex 1, CAJC.
Poslední zářiový den proběhla Klubová výstava KMDPP. Měla jsem na výstavě ve svém handlingu šampiona Federica dei re di Roma (italský pes žijící v Holandsku) a spolu s Federicem jsem vyběhala titul V1+ CAC + BOB. Náš mlaďas Garcia dostal známku V1 + CAJC.


Intershow Italy Campobasso 16. sept. 2007
- Jones got his next CACIB (in the age of 8 years!), Garcia Corso of Bajer Ex 2 in young class and Seyolly Ex 2 in champion class. National show 09.sept. 2007- Jones got BOB and res. BIG (as the first CC in Italy in the veteran age in BIG!), Garcia Corso of Bajer Ex 1 in young class and Seyolly Ex 1 in champion class. Thank you Jones, we are so lucky and proud!
16.09.2007- Mezinárodní výstava psů Itálie- město Campobasso. Po předešlém neuvěřitelném vítězství Jonese v Soře, jsme opět nemohli ani uvěřit jeho následujícímu vítěství! Jones si na své konto připsal další titul CACIB a Best Male. Jones se zařadil mezi 3 legendy ve světě cane corso, jenž ve veteránském věku dokázali něco podobného (CH Bayron, CH Rubens a nyní CH Jones). I na této výstavě nás však potěšil Garcia Corso of Bajer, který skončil V2 ve třídě mladých a stejně tak fenka Seyolly ve třídě šampionů.  Není třeba si v našem případě namlouvat, že máme kvalitní psy, my to každoročně raději dokazujeme našimi výsledky na italských výstavách!

09.09.2007 Národní výstava psů Itálie- město Sora
. Fenomenální a prakticky světově unikátní výsledek z této výstavy patřil našemu multišampionovi Jonesovi. Který ve věku již více než 8 let dokázal konkurovat všem italským psům a fenám tak skvěle, že si z této výstavy odnesl titul Best Male, Best of Breed (tedy nejlepší jedinec plemene) a přidal i jako první CC na světě z italské výstavy titul res. BIG ve veteránském věku! Nemusím zdůrazňovat jak moc jsme na Jonese pyšní. Ovšem naše triumfální tažení "na Itálii" bylo završeno i vítězstvím našeho psa Garcii Corso of Bajer ve třídě mladých a dále známkou V1 ve třídě šampionů na naší fenku Seyolly
Všichni naši "konkurenti" v ČR opravdu mohou denně oslavovat, že již není možné u nás vystavovat kupírované jedince a tak ty nejkrásnější psy už prostě na českých výstavách neuvidíte....

01.09.2007-
Henry Corso of Bajer- today he finished the last junior certifikat for to be  junior Champion Estonia. He is also Junior champion Russia! In the age of only 12 months!
Congratulation Ettel and Henry!18.08.07 - Intershow Bratislava - judge Evgenij Yerusalimsky - Russia

Seyolly -Ex1/ CAC/CACIB/BOB Garcia Corso of Bajer- Ex1/CAJC

Congratulation Petra (coowner of Garcia).

19.08.07- Intershow Bratislava- judge Milivoje Uroševič- Serbia
Seyolly- Ex 1/CAC/CACIB/BOB
Garcia Corso of Bajer- Ex3

Seyolly has finished with the title Champion of Slovakia!

Seyolly
Seyolly

Garcia
Garcia

_________  

10.6. Russia - Pskov

Henry Corso of Bajer- Best Junior and BOS (in the pic the grey one)
Congratulation Ettel!

    

_________  

Raduno cane corso (klubová výstava) SACC Pove del Grappa 1. july 2007

judge Gabriele Dondi

     The Best Breeding Group - of Bajer

BIG SUCCEST!!!!!!!!! ALL OUR DOGS GOT EXELENT AND FINALY WE GOT ALSO BEST BREEDING GROUP!¨

Seyolly Ex 1 + ACS in champion class. She finished the last ACS for to be Champion Socialle SACC! (as the first CC in world dont born in Italy kennel!)

Porta del Inferno Ori of Bajer (Blondy Corso of Bajer X Murpheus) BEST PUPPY female from 12 konkurent!!!!

Sarah Ex4 in oppen class female (from 8)

Siras Ex3 in champion class (from 5)

Jones Best veteran

 

Thank you Luigi and Marco for the help and also the perfect weekend!

Thank you Lara for the nice show!

Congratulation Patrizia and Denis- Fiordaliso degli Elmi BOB!!!

                            Marco & Radek & Luigi & Sarka Radek & Luigi & Sarka
_________  

Obrovský úspěch naší chov. stanice na této výstavě. Všichni naši psi dostali ocenění výborný s pořadím. Na závěr výstavy jsme byli vyhlášeni za nejlepší chovatelskou skupinu výstavy! Naše šampionka Seyolly dostala své třetí a tím pádem poslední potřebné ACS (čekatelství na doživotního šampiona klubu cane corso Itálie SACC) a stala se tak prvním cane corso na světě nenarozeným v italském kennelu, který toto prestižní ocenění z italských výstav získal! ACS se zadává pouze na klubové výstavě CC v Itálie a to nejlepšímu psovi a nebo feně z konkurence mezi třídou šampionů a pracovní! Yolly se účastnila 3 klubových výstav a na všech třech získala toto ocenění! Je tedy i jedna z mála v celé historii, která pouze na 3 výstavách vyjezdila potřebný počet ACS! Seyolly vyhrála třídu šampionů.

Jones se stal Nejlepším veteránem a druhým nejlepším samcem výstavy.

Naše mladá začínající hvězda Porta del Inferno Ori of Bajer (Blondy Corso of Bajer X Murpheus) získala ocenění Best puppy a to celkem z 12ti přihlášených fen v její třídě!

Sarah byla V4 ve třídě otevřené z osmi fen (naše tlustoška..-hihi) a Siras V3 ve třídě šampionů, mezi 5ti italskými šampiony!!!!!!
Jsme jediná chovatelská stanice v ČR, která se může pochlubit podobnými tituly ze země původu. Každý rok se účastníme největších klubových výstav v Itálii a každý rok naši psi patří mezi nejlepší z účastněných a to od roku 2002 včetně!

Den před výstavou se konal důležitý seminář o cc, zaměřený především na problém s podvody s PP psů CC v Itálii (od roku 2008 všichni chovní jedinci a šampioni klubu či Itálie budou povinně poskytovat vzorek DNA) , ale i na problém s DKK, kdy ze cca 44000 CC registrovných v Itálii je na HD vyšetřeno pouze cca 3%!!! Dále na obrovský problém s úpadkem kvality cc v zemích Evropy, neznalost rozhodčích standardu CC,... Připravuje se další velký mezinárodní seminář na toto téma na konec letošního roku. Nikdo jiný (jako tradičně) z ČR na tomto důležitém semináři nebyl. A zrovna naše země byla několikrát zmiňována v této nelichotivé souvislosti. Asi jiné chovatele cc v ČR nezajímá problematika CC, ale pouze produkce a prodej štěňat.

           Porta del inferno Ori of Bajer Porta del inferno Ori of Bajer MultiCH Jones- Best veteran MultiCh. Jones

SeyollyPove del Grappa CH Jones + RadekSiras


Týden od 18.6. do 24.6. byl velmi nabitý. Takže kromě toho, že nás na 4 dny poctil návštěvou Luigi z chovatelské stanici dei Valle dei Lord, který si u nás vybíral z vrhu po Jonesovi dvě štěňátka, tak nás navštívila i Mariann z Londýna, která je pyšnou začínající chovatelkou cc. Takže pár foteček z tohoto týden (loučení se štěňátky, přivítání s Marianou,..)
________________
 

S5004793.JPG (51262 bytes)
Mariana, Sarka and Nina. Thank you Mariana for your visit and of course also for boths beautiful girls!

              GoodBye.JPG (84934 bytes)  GoodBye02.JPG (85093 bytes)
                Goodbye Sugar & Spartacus(Arianna X Jones)


8.6, 9.6., 10.6.2007 - Evropská výstava psů / Euro Dog  Show ZAGREB


Seyolly Ex and finale Best 5 in champion class

Jediná neitalská fena ve finálové pětce.

        DSC_0388.jpg (59255 bytes) DSC_0385.jpg (50255 bytes) DSC_0391.jpg (56626 bytes) 
__________________
                      

Náš odchov fenka Lagotto romagnolo- Bibi LR z Máchova kraje získala titul Evropský vítěz mladých 2007!!!!!!!!!!!!!! Tímto gratulujeme pánečkovi Jozefu Fodorovi. Bibi je již také junior šampion Slovenska a Maďarska
__________________

Female Lagotto romagnolo from our kennel- Bibi LR z Machova kraje, got titul Europa Junior Winner 2007!!! She
is also Junior champion SLovakia and Hungary. Congratulation to owner Jozef Fodor.

                  P5123241.JPG (117332 bytes)10.6. 2007  National show Polonia

Endrew Corso of Bajer-druhá výstava v životě a druhý CAJC. Míšo gratulujeme.
_________
Endrew Corso of Bajer- his second show and second Junior Winner.
Congratulation Michaela.


DSC_0945.jpg (78208 bytes)03.06.2007- Junior champion Courtney Corso of Bajer složila zkoušku ZOP. Gratulujeme pánečkům- manželům Novákovým.
_________________

Junior champion Courtey Corso of Bajer finished working examin ZOP. Congratulation to owner fam. Novak.


Miminka po Arianně dei Valle dei Lord -HD/A a Jonesovi. Na foto ve stáří 5,5 týdne.
Tímto bych chtěla poděkovat Luigimu - dei Valle dei Lord kennel - za pomoc při uskutečňování i mých nejtajnějších chovatelských snů...

Puppies after Arianna dei Valle dei Lord- HD/A and Jones. In pic 5,5 weeks old. Sorry nothink available from this litter.
I´d like to thank Luigi - dei Valle dei Lord kennel - for his help with realising some of my most secret breeding dreams...

 
 


Julian Corso of Bajer - syn Romičky a Argota. Na foto ve stáří 7,5 týdnů. No není to uhrančivý pohled..

Julian Corso of Bajer - son of Roma and Argot. In pic 7,5 weeks old. Congratulation Yulia to your new beautiful boy.. Sorry nothink available from this litter.

 
Julian


Štěňátka po Ninočce a Sirasovi jsou na světě. Nina je jako vždy skvělá mamina a i přes početný vrh se snaží o všechny postarat na jedničku! Více informací v brzské době v Sekci štěňata.

Puppies after Nina Corso HD/B and Champion Siras HD/A are born! We got grey brindel, black and black brindel puppies. Some puppies available, we take deposit now. More info in Available Page.

Die Welpen nach Nina Corso HD/B (bei VDH) und Champion Siras HD/A (bei VDH) sind auf dem Welt! Sie sind grau, schwarz und gestraumt. Wir haben noch paar Welpen frei. Mehr Info in Available Sektion.Sobota 12.5. byla pro nás opět výstavním dnem a to navíc pro odchovy of Bajer na 3 různých výstavách. Na klubové výstavě KCHDPP získal Endrew Corso of Bajer (při své premiéře) tituly CAJC + Klubový vítěz mladých, Míšo gratulujeme. Na výstavě v Bratislavě ( také při své premiéře) získala titul V1, CAJC Greta Corso of Bajer- gratulujeme p. Havelkové.
 
Garcia
 
Garcia
 
Garcia

A do třetice na Klubové výstavě ČMKCC získal známku VN1- Nej dorost pes Garcia Corso of Bajer, dále pes z našeho chovu šampion Geezer CAC, fena z našeho chovu Courtney Corso of Bajer CAC, další fenka z našeho chovu Abigail res. CAC a náš poslední odchov, který se výstavy účastnil- šampionka Ema k titulu CAC přidala i BOB! Gratuluji tímto i M. Drahonské, M. Matějovcové, P. Novákové a H. Mudrové!
 
junior champion Courtney Corso of Bajer
 
JCH Courtney + Abigail
 
CH Ema - BOB
 
CH Ema - BOB

Raduno Cane Corso Holland 5.5.2007
judge G. Danilo, Italy
(146 CC entered!)

Yolly3.jpg Garcia Garcia

Garcia Corso of Bajer Best puppy male
Berta Atison - daughter of our Argot - reserve Best female - congratulation to owner + breeder fam. Koubicek
Aaron - son of Argot - Best young male - congratulation to owner + breeder S. Schmidt
CH Peet Corso z Machova kraje - Ex 3 - congratulation to owner L. Rytychova
CH Seyolly - Ex 2

Peet2.jpg Berta1.jpg

Na klubové výstavě CC v Holandsku jsme opět dopadli skvěle a to jak naše odchovy, tak i odchovy po našem psovi Argotovi!
Ze všech 146 zúčastněných psů byla zadána jen 35x známka výborná! Proto si našeho úspěchu velmi vážíme.31.3.2007- international dog show Luxembourg- Seyolly (Yolly) got CAC+ CACIB + BOS. She is now Luxembourg champion (43 cc entered)

                                            Lux01.jpg (60716 bytes) YollyLux.jpg (37467 bytes)

13.03.2007  -  GRANDE CORSO OF BAJER 

Skvělý start do slibné výstavní kariéry má za sebou proběhlý víkend mladý
pejsek z našeho chovu Grande Corso of Bajer, který žije a působí vDSC00763.jpg (45849 bytes) USA. Na
své první výstavě v životě, ve třídě dorostu- ve věku pouhých 7 měsíců,
zaujal pány rozhodčí tak, že nejdříve vyhrál Nejlepší dorost (v USA Nej
dorost může jít i o titul BOB) a posléze získal i BOB a v závěrečných
soutěžích přidal BIG III. To je skutečně neuvěřitelný sratr tohoto krásného
mladého pejska.

Grande Corso of Bajer- first show- first BOB and BIG III. Congratulation Mike!!

& GEORGE CORSO OF BAJER

George Corso of Bajer a jeho přešťastný páneček Dieter na cvičišti. George v sedmi měsících patří mezi "nejšikovnější" mladé pejsky ve výcvikovém kurzu...
      

                                                    IMG_3781.jpg (27751 bytes) IMG_2910.jpg (21893 bytes)
   
Dieter, Sabine und George, viel Gluck in Zukunft!DSC_0202.jpg (69917 bytes)11.2.2007 MVP Brno Keisy (Laila dei Valle dei Lord)- Best young female- CAJC

Again thank you Luigi for this beautiful female!Tris1.jpg (127564 bytes)11.02.2007- Regional speciality show CC Arizona USA:02.08.07-396.jpg (37410 bytes)

SBRASCO BEAT 22 CORSO'S AT REGIONAL SPECIALTY W
ITH ARBA IN ARIZONA THIS WEEKEND!!

HE IS NOW CCAA CHAMPION!  HE ALSO GOT WINNERS DOG AND BIG!!!!!!!!

Congratulation Mike! Good work! We are so proud and happy breeder!!!

Pejsek z našeho chovu Sbrasco (bratr naší hvězdy Yolly) zářil na speciální výstavě CC a stal se absolutním vítězem a dojezdil titul CCAA šampion!!!!!!

Gratulujeme majiteli Mikovi. Jsme šťastní a pyšní chovatelé!


S5001237.jpg (179293 bytes)
V těchto dnech nastává loučení s našimi miminky, uteklo to a už je doba stěhování do nových domovů...

Tak ať rostou do krásy a k radosti jejich nových pyšných majitelů!

 

Sorry, our puppies from Chilli and Sarah are sold, contact us please for next famouz litter!!!

S5000993.jpg (281332 bytes)
Jerry má však z odchodu štěňátek velikou radost, alespoň bude mít svého pánečka Radka více pro sebe..

Jerry and Radek- the best friends


P7290061.JPG (77146 bytes)15.1.2007 HD result of champion Siras, champion Seyolly,  and Sista is HD/A!!! And Sarah is HD/B1 (all 4 from 1 littel)

HD result of j. champion Debie Corso of Bajer is HD/B1, HD result of her broother j. champion DJ Corso of Bajer is HD/A!- Congratulation to coowner D. Kralova!

  Máme velikou radost v podobě výsledku Rtg na DKK! Sourozenci Siras, Seyolly, a Sista jsou všichni vyhodnocení jako HD/A- tedy 0/0! Sarah jako 0/1. A dva další sourozenci z vrhu D- Debie je HD/B a DJ je HD/A.

 4720.jpg (27602 bytes) HD result of Big Boy Corso of Bajer is HD/B. Congratulation to coowner M. Trylcova.13.1.2007 - NV Olomouc- naše mladá fena Keisy (Laila Valle dei Lord), získala  na své výstavní premiéře titul V1, CAJC  a mladá fenka Courtney Corso of Bajer z 
našeho chovu získala další titul CAC. Tímto také splnila podmínky pro přiznání titulu junior šampion. Gratuluji majitelům - manželé Novákovi.

                           
National show Olomouc- Czech republic- Keisy got the titul Best junior CC on her first show!
Courtney Corso of Bajer got next CAC  and also the titul junior champion of  Czech republic. Congratulation the  owner- fam. Novak.
                              
 
S5001616.jpg (125637 bytes)P1010023 (2).JPG (100638 bytes)
S5001600.jpg (162354 bytes)DSCN1191.JPG (183954 bytes)
ARBA GOLDEN NUGGET CLASSIC 1-13-2007 138.jpg (108133 bytes)
13.1.2007- USA- ARBA Golden Nugget Classic show- Ashley Corso of Bajer got WD, BOW. BOB and BIG. Congratulation to the owner Curtis Gebers!

ARBA Golden Nugget Classic show - proběhly celkem 4 výstavy a na první výstavě byla BOB a BIG Ashley Corso of Bajer a na výstavě 3 a 4 získala titul Winner- Bitch a BOS (Tedy nejlepší fena výstavy a Nejlepší jedinec opačného pohlaví k BOB)  

Byla to navíc první Arba výstava této mladé nadějné fenky z našeho chovu v USA!


S5001560.jpg (172009 bytes)

Argot X CH Ema (Jones X Cora) 3 months old