of Bajer

Novinky - 2005

Novinky - 2005

   
Siras.JPG (74607 bytes)Italy2006.JPG (92312 bytes)

         
Siras Corso      &        Yolly Corso
                       Bella X Cerasellio
                        nar.  20.04.2005
               (na foto ve štáří 8 měsíců)

13.12.2005  -   Představujeme vám nové budoucí výstavní hvězdy v naší stanici: 

Sarka & Dupi Sarka & Jolly                  Daphne
a Yolly z naseho chovu po Ciráskovi23.11.2005  - Rádi byhom se s  Vámi podělili o radost, jakou máme z našich odchovů. Apache Corso of Bajer.JPG (83413 bytes)

Zvláště mladý pes Apache Corso of Bajer (na fotografii), který na Klubové výstavě CC 18.9.2005 v silné konkurenci nejdříve vybojoval titul Klubový vítěz mladých 2005 a posléze i titul Vítěz plemene (tedy nejlepší jedinec CC výstavy) a to teprve ve věku 13 měsíců. Gratulujeme samozřejmě i majitele panu Hlinákovi.

 
Kromě Apache se na výstavě výborně presentovalo více jedinců z našeho chovu: nejvýznamnější je titul Klubový vítěz pes- náš pes šampion Kail Corso z Máchova kraje, dále Klubová vítězka fena- Ema v majetku paní Semerákové a také Klubová vítězka mladých- Eva- v našem majetku, stejně tak velká gratulace patří i Best puppy pes- D.J. Corso of Bajer paní ing. Králové a Best puppy Deana Corso of Bajer v majetku MUDr. Gorshkova.
 
Pes Bigo Boy Corso of Bajer získal svůj první CAJC na MVP v Č.B. v říjnu 2005 a pes Geezer z našeho chovu na poslední výstavě v roce 2005 v ČR získal titul nejvyšší - BOB. Na stejné výstavě získal titul CAJC Apache Corso of Bajer, Eva dei Silvanbull (v našem majetku).
 
6.11.2005 jsme se účastnili mezinárodní výstavy psů v Poznani, kde v silné konkurenci Chilli zvítězila a kromě titulu šampion Polska se může jako jediný CC v ČR honosit i titulem Vítěz Polska 2005! Stejně jako Chilli dopadl i náš bostonek šampion Raichu of Bajer, který taktéž získal i CACIB a tím titul Vítěz Polska 2005.

12.09.2005 - Poslední 3 víkendy pro nás byly ve znamení výstav:
1. MVP Innsbruck 27.-28.8.
Peek Corso z M.K.- V1, CACA, res. CACIB (maj. Máslovi)
Chilli Corso z M.K.- V1, CACA, CACIB- Chilli byl přiznán titul rakouský double champion
Cometka- americká akita- V1, CACA, res. CACIB
Taktéž gratulujeme paní Třískové a její fence AST Jumanji Redwood z Máchova kraje, která získala V1, CACA a paní Schmidt, která se psem CC Jasonem získala titul BOB.
 
2. MVP Mladá Boleslav 4.9.
Náš mladý pes junior šampion Mephisto získal titul V1, CAC, CACIB a naše fenka Kelly Corso z M.K. V1, CAC, CACIB, BOB!
Cometka V2, res. CAC
Gratulujeme paní Drahonské, která získala s pejskem z našeho chovu Geezerem známku V1 a stejně tak i manželům Matějovcovým, kteří s fenkou z našeho chovu Abigail také získali známku V1.
 
3. KV bostonků Mladá Boleslav 10.9.
Naše zroztomilené Jůju- Raichu, vyhrálo třídu otevřenou- V1, CAC a úspěšně absolvoval bonitaci.

Jak se můžete sami přesvědčit, byl Cerassiellio jako plemeník pro náš chov skutečně vynikající volba!

Seyolly&Sarka


Zde jeden z jeho potomků - fena Seyolly (7 týdnů).
"Ciras junior "Po Kelly a Cirasovi
se nám narodilo 11 krásných miminek - 2 kluci (jeden žije ve Švédsku a druhý v Havířově), a 9 holčiček - 3 zůstaly v ČR, 1 je v Rakousku, 1 v Polsku, 1 v Itálii a 3 v USA) . 

Nina X Ciras Po Nině a Cirasovi se nám narodilo 8 šedivých kuliček - 2 kluci(jeden žije v USA a jeden v ČR), a 6 holčiček - 1 žije v USA, 1 v ČR, 1 ve Španělsku, a 3  slečny zůstaly v naší chovatelské stanici, aby se staly budoucími výstavními hvězdami.           

                                  Holčička po Ninočce a Ciráskovi holčička po Ninočce a Ciráskovi  

Cirásku, už navždy budeš s námi spojen, alespoň prostřednictvím Tvých úžasných potomků!Chilli Corso z Máchova kraje  jako první fena v ČR splnila podmínky pro přiznání titulu Grandšampion ČMKCC.
Kromě toho se v roce 2005 účastnila speciální výstavy CC v Itálii v Miláně, kde se stala Nejlepší fenou plemene- BOS (z 38 přihlášených fen)!
V soutěži o TOP CC roku 2004 v ČR je Chilli na prvním místě!
V současné době je šampionka ČR, SK, PL, Lucemburska, Rakouska a Chorvatska
 

Na podzim roku 2005 bude v prodeji první kniha o CC v ČR (autorka Š. Bajerová). V případě zájmu nás kontaktujte.


Peek Corso a Peet Corso z Máchova kraje jsou novopečenými šampiony- gratulujeme!!!

 
Osaka Corso z Máchova kraje jako další náš odchov zazářila i na poli výcvikovém a splnila zkoušku ZOP na velmi dobře- gratulujeme!!!
 
 Geezer -  pejsek z našeho chovu, získal titul junior šampion ČR a kromě toho složil i on zkoušku ZOP- gratulujeme!!!